mj2NrFOA

Erki Laansalu

Terve ühiskond algab tervest inimesest.

Ma soovin, et inimesed oleksid terved ja õnnelikud. Elu müsteerium, et kuidas näiliselt lihtsat asja saavutada, on mind ikka ja jälle paelunud. Olen jõudnud mõistmisele, et kogu elu loomine käib ikka seestpoolt väljapoole.

Inimene ise loob elu, milles ta elab. Ta loob seda läbi oma valikute – see, mida ta tarbib, mida ta sööb ning millest ta mõtleb – see kõik mõjutab tema elu. Teed seda teadlikult ning Sulle avaneb suur ja lai maailm täis valikuid ja tohutuid võimalusi.


Pille-Riin Usler

Teadmistes peitub võti.

Olen käinud läbi pika teekonna kroonilise haiguse vallas ja tean omast käest, mida inimesed igapäevaselt läbi elavad. Tihti ei jõua kannatajate lood koduseintest väljapoole, sest välismaailmal puudub täielik arusaam sellest, mis on krooniline haigus või kuidas seda ravida. Pereliikmed soovitavad minna arsti juurde; mõned teised sõbrad jällegi arvavad, et tervis tuleb kindlasti tagasi, vaja ainult mediteerida. Kui oled samas olukorras nagu mina olin, siis tead, et mitte alati ei saa neist asjust abi. Mõnikord aitavad need vaid ajutise leevendusena. Mingi võtmetähtsusega element on puudu.

Mul on olnud au ja privileeg see tee läbi käia ning tean nüüd 100%, et tervenemine on võimalik, kui kasutame õigeid vahendeid ja õpime tundma informatsiooni selle kohta, mis päriselt põhjustab meie haiguseid. Ükskõik, mida inimesed väljaspool ka ei arvaks, me väärime alati olla täie tervise juures, see on meie sünniõigus. Mina tervendan end teadmiste ja kaastundega ja kutsun Sind üles sama tegema! 

Räägin füüsilise heaolu teemal lähemalt “The Bird” taskuhäälingus, mille leiad siit:  https://open.spotify.com/episode/22bnhA8BlktlkuNEp6NCII

bQNEFovg

Meie väärtused

5 peamist põhjust, miks me seda teeme

 1. Tervem Sina = õnnelikum Sina: 
  Tervel inimesel on tuhat unistust, haigel ainult üks.

  Kui Sa ei saa oma unistusi täita, siis jääb maailm Sinu kingitustest ilma. Terve keha on unistuste täitmise eelduseks ning mina tahan küll Sinu unistusi täitumas näha.

  Iidne põlisrahvaste tarkus ütleb: “Inimene saab olla tõeliselt õnnelik vaid siis, kui ka kõik teised ümberringi on õnnelikud.” Elusväljas elame selle mõttetera vääriliselt ning soovime, et Sa saaksid terveks ja õnnelikuks.

 2. Tervislik eluviis toob tervislikud mõtted:
  Nii vaimse kui ka füüsilise keha eest tuleb hoolitseda. Eluväljas oleme peamiselt keskendunud füüsilise keha toetamisele, kuid oleme avastanud, et toetades füüsilist keha hakkavad automaatselt tervenema ka emotsionaalsed ja vaimsed aspektid. Terves kehas terve vaim!

 3. Jagamine – see tähendab hoolimist: 
  Olen tervenemise juures kogenud nii üles-, kui ka allaminekuid, katsetanud kümneid erinevaid lähenemisi toitumises ja mõtlemises ning jõudnud järjepideva töö tulemusena lõpuks sinnamaale, kus võin palju selgemalt rääkida inimkeha toimimisest.

  Kindlasti on mul väga palju õppimist veel ees ning ma ei pea ennast kõiketeadjaks, kuid näen, et see kõik, mis on minu elu aidanud ja paremaks teinud, võib aidata ka Sind. Soovin väga kõiki õpitud kogemusi ja teadmisi Sinuga jagada.

 4. Terve inimene suudab veelgi enam hoolitseda ümbritseva elukeskkonna eest:
  Olgu Sind ümbritsevaks keskkonnaks inimesed või loodus, Sinu enda koduaed või kogu planeet – igal juhul suudad Sa tervena rohkem hoolida kõigest, mis Sinu südant puudutab ja Sind kõnetab. Olles ise terved, saame hoolitseda selle eest, et me kasutaks maad heaperemehelikult ning meie lastele jääks veelgi ilusam koduplaneet.

 5. Hooliv ettevõtlus loob helgemat maailma: 
  Mida enam me koos otsustame oma rahaga hääletada mahedama, puhtama ja ausama maailma eest, ostes tooteid ja teenuseid vaid tootjatelt, kes on oma moraalsust tõestanud, seda õnnelikumas maailmas me kõik koos elama hakkame. Eluväljas müüme vaid nende ettevõtete tooteid, kelle mõju ökosüsteemile ning ühiskonnale tervikuna on positiivne. Iga ostuga toetad rohelisemat ning puhtamat maailma. Selle tõestuseks tähistame me oma tiimiga iga edukat uut hooaega kevadise puudeistutamisega.

Erki Laansalu
Elusväli.ee asutaja ning juht,

1
Kollektiivset kogemust
1
Stores
1
Happy Clients

Free Shipping

we work with proven designers and manufacturers, that’s why we can guarantee 100% quality of all items.

24/7 Support

we ship all over USA as well as overseas. It takes 3-5 business days for package to be delivered within US.

Payment Process

we offer affordable prices and regularly announce sales on last season’s items.

What We Can Do

Check out the recent additions to our autumn collection and be fashionable!

Best Quality Products
90%
Farmer Products
80%
Fast Delivery
70%

The Founder

Look beyond butternut squash’s intimidating hard skin, and you’ll find a bright orange flesh, buttery texture and slightly sweet, nutty flavor — with so many meal possibilities! Why should you make butternut squash your go-to ingredient for fall and winter meals?