mj2NrFOA

Erki Laansalu

Terve ühiskond algab tervest inimesest.

Ma soovin, et inimesed oleksid terved ja õnnelikud. Elu müsteerium, kuidas seda näiliselt lihtsat asja saavutada, on mind ikka ja jälle paelunud. Olen jõudnud mõistmisele, et kogu elu loomine käib ikka seestpoolt väljapoole.

Inimene ise loob elu, milles ta elab. Ta loob seda läbi oma valikute – see, mida ta tarbib, mida ta sööb ning millest ta mõtleb – see kõik mõjutab tema elu. Teed seda teadlikult ning sulle avaneb suur ja lai maailm täis valikuid ja tohutuid võimalusi.

 


Pille-Riin Usler

Teadmistes peitub võti.

23-aastaselt emaks saanuna jäin üleöö „voodihaigeks“ (täpsemalt öeldes kroonilisse/neuroloogilisse väsimusse – mis on midagi hoopis rohkemat, kui lihtsalt mõningane ajutine väsimus, jõuetus või stress).  Sellega tuli kaasa ka lõputul hulgal muid sümptomeid. Oma 20ndates õppisin tundma, missugune võib olla 70+ vanuses inimeste tervis ning sain kogeda, mis asi on müstiline krooniline haigus. Aga hea uudis on see, et sellest kõigest on võimalik terveneda – kogesin ka seda omal käel!

Selleks ma Elusvälis olengi: toetame end täisväärtusliku toidu ja maailma võimsaimate toidulisanditega, samal ajal õppides tundma tõde selle kohta, millega meie kehad 21. sajandil silmitsi seisavad, ja ka selle kohta, kuidas saame hoida oma kõige kallimat vara – oma tervist. Elu tuleb hoida!

bQNEFovg

Meie väärtused

5 peamist põhjust, miks me seda teeme

 1. Tervem sina = õnnelikum sina
  Tervel inimesel on tuhat unistust, haigel ainult üks.
  Kui sa ei saa oma unistusi täita, siis jääb maailm sinu kingitustest ilma. Terve keha on unistuste täitmise eelduseks ning meie soovime väga sinu unistusi täitumas näha. Iidne põlisrahvaste tarkus ütleb: “Inimene saab olla tõeliselt õnnelik vaid siis, kui ka kõik teised ümberringi on õnnelikud.” Elusvälis hoiame seda mõttetera au sees ning soovime, et sa saaksid terveks ja õnnelikuks.

 2. Tervislik eluviis toob tervislikud mõtted
  Nii vaimse kui ka füüsilise keha eest tuleb hoolitseda. Eluvälis oleme peamiselt keskendunud füüsilise keha toetamisele, kuid oleme avastanud, et toetades füüsilist keha hakkavad automaatselt tervenema ka emotsionaalsed ja vaimsed aspektid. Terves kehas terve vaim!

 3. Jagamine – see tähendab hoolimist
  Oleme tervenemise juures kogenud nii üles-, kui ka allaminekuid, katsetanud kümneid erinevaid lähenemisi toitumises ja mõtlemises (ja vaimsuseski) ning jõudnud järjepideva töö tulemusena lõpuks sinnamaale, kus võime palju selgemalt rääkida inimkeha toimimisest. Kindlasti on meil väga palju õppimist veel ees ning me ei pea ennast kõiketeadjateks, kuid näeme, et see kõik, mis on meie elu aidanud ja paremaks teinud, võib aidata ka sind. Soovime väga kõiki õpitud kogemusi ja teadmisi sinuga jagada.

 4. Terve inimene suudab veelgi enam hoolitseda ümbritseva elukeskkonna eest
  Olgu sind ümbritsevaks keskkonnaks inimesed või loodus, sinu enda koduaed või kogu planeet – igal juhul suudad sa tervena rohkem hoolida kõigest, mis sinu südant puudutab ja sind kõnetab. Olles ise terved, saame hoolitseda selle eest, et me kasutaks maad heaperemehelikult ning meie lastele jääks veelgi ilusam koduplaneet.

 5. Hooliv ettevõtlus loob helgemat maailma
  Mida enam me koos otsustame oma rahaga hääletada mahedama, puhtama ja ausama maailma eest, ostes tooteid ja teenuseid vaid tootjatelt, kes on oma moraalsust tõestanud, seda õnnelikumas maailmas me kõik koos elama hakkame. Eluvälis müüme vaid nende ettevõtete tooteid, kelle mõju ökosüsteemile ning ühiskonnale tervikuna on positiivne. Iga ostuga toetad rohelisemat ning puhtamat maailma. Selle tõestuseks tähistame me oma tiimiga iga edukat uut hooaega kevadise puudeistutamisega.

Soovime sulle sinu tervenemise teekonnal palju edu ja kordaminekuid! 
Erki ja Pille