Vimergy vedel Tsink
Vedel tsink – 115ml
34.90
Tsink on inimese tervise jaoks kriitiliselt oluline mineraal. Igaüks vajab...
Vimergy eesti
B-12 vitamiin – 30ml
29.90
Iga inimene soovib elada õnnelikult ja energiliselt. B-12 on oluline...
Vimergy
Micro-C – 180 kapslit
51.90
Vimergy C-vitamiinil on uus nimi: teie ees on Micro-C, uus...
Sidrunmelissi tinktuur - Vimergy | Elusväli.ee
Sidrunmeliss – 30ml
10.90
Kas stress võtab võimust ning tunned ennast väsinu ja ärevana?...
Odraorase mahlapulbri kapslid – 240tk
39.90
Siin on kõige lihtsam viis, kuidas teha oma elus tõeline...
Vimergy eesti
Kassiküüs – 115ml
30.90
Meie immuunsüsteemid võitlevad alalõpmata selle nimel, et lüüa eemale kahjulikud...
Celeryforce® – 60 kapslit
23.90
Kas sellerimahl on juba menüüs? Võimenda oma igapäevase sellerimahla mõju!...
Kurkumiin – 90 kapslit
34.90
Kas otsid lisatõuget immuunsüsteemi toetamiseks? Kas soovid tugevdada oma tervise...
Vimergy
Vegan Oomega-3 (EPA DHA) – 90 kapslit
31.90
Kas oled kuulnud oomega-3 rasvhapete tähtsusest? Kui hakkad valima, millist...
Vimergy lagritsajuur | alkoholivaba tinktuur
Lagritsajuure ekstrakt – 115ml
31.90
Kas vajad abi seedeelundkonna või hingamisteede tervise toetamisel? Lagritsajuur on...
Vimergy
L-Lüsiin – 270 kapslit
31.90
See imeline aminohape on midagi palju rohkemat kui lihtsalt valgu...
Vimergy
Magneesium – 180 kapslit
35.90
Vimergy magneesiumglütsinaadi üks annus sisaldab 220mg magneesiumit ning sinna juurde...
Nõgese ekstrakt – 115ml
35.90
Sinu kasutada on Vimergy alkoholivaba orgaanilise nõgeselehe võimsalt tervendav vägi....
Vimergy - USA päritolu spirulina - eest
Spirulina pulber (USA) – 250g
33.90
Vitamiinidest, mineraalidest, aminohapetest, tervislikest rasvadest ja taimsest valgust tulvil Spirulina...
Külmkuivatatud metsmustika pulber 250g
Külmkuivatatud metsmustikad – 250g
52.90
Saa osa metsikust väest, kasutades imelist Vimergy metsmustikapulbrit! Esmasklassilise kvaliteediga...
Chaga pulber – 80g
5.90
Puhas Eestimaine chaga pulber ehk musta pässiku pulber või rahvakeeli...
Vimergy - B12 vitamiin b-12 suur - eest
B-12 vitamiin – 115ml
98.90
Iga inimene soovib elada õnnelikult ja energiliselt. B12 on oluline...
Vimergy - 5-mthf- eest
5-MTHF – 60 kapslit
44.90
5-MTHF, tuntud ka metüülfolaadina, on folaadi aktiivne vorm, mida keha...
Glutatioon – 60 kapslit
39.90
Vimergy Glutatiooni iga vegan kapsel sisaldab 150mg glutatiooni. Nagu Vimergy...
Vimergy
GABA – 60 kapslit
44.90
Tänapäeva lõppematult kiire elurütmi juures kuluks paljudele meist ära natukene...

Toidulisandid | Looduslikud toidulisandid

Toidulisandid, nagu nimigi ütleb, on mõeldud kasutamiseks põhitoidule lisaks. Toidulisand ei ole imetablett või -pulber, mis päästab inimese mitmekülgse toidu vajadusest. Küll aga on toidulisanditel tänapäeval täita oma kindel roll, eriti siis, kui Sind vaevavad kroonilised haigused ning Sa oled otsustanud oma elus ja tervises tugevad muutused ette võtta.

Järjepidev töö viib sihile

Kui soovid oma kroonilisest sümptomist täielikult terveneda, siis ühte valemit, mis igaühe puhul 100% töötaks, ei ole. Iga olukord on erinev. Näiteks on iga keha erineva viiruste, bakterite ja toksiinide osakaaluga. 

Suurimad võiduvõimalused haigusest vabanemisel on siis, kui otsustad oma tervisele täielikult pühenduda. Järk-järgult lõpetad kahjulike valikute tegemise ning investeerid aega ja raha oma tervisesse. Lisaks toitumisele, keha puhastamisele ja toidulisandite võtmisele ei tohi ära unustada ka vaimse tervise eest hoolitsemist, kuid ära unusta, et meie füüsiline tervis mõjutab meie emotsionaalset ja vaimset tasakaalu rohkem, kui me arvatagi oskame.

Otsus pühenduda tervisele

Meie kogemused näitavad, et toidulisandid on selge investeering oma heaollu. Sul on palju rohkem motivatsiooni oma tervisele täielikult pühenduda, kui oled ostnud kvaliteetseid toidulisandeid igapäevaseks kasutamiseks.

Nagu öeldakse, siis 98% pühendumist on raskem täita kui 100% pühendumist. Kui inimene on 98% pühendunud, siis ta peab pidevalt otsustama: kas ma söön seda ebatervislikku toitu või mitte, kas ma lähen sinna ebasoodsasse keskkonda või mitte, kas ma joon täna tervislikku smuutit või mitte. Ent kui ta on 100% pühendunud, siis ta ei pea neid otsuseid tegema, sest vastus on juba teada.
Kes pole veel otsust langetanud, on lihtsamini keskkonna poolt mõjutatav. Kahjuks, nagu Sa tead, soodustab keskkond üldiselt rohkem ebatervislike valikute tegemist.

Toidulisand on investeering tervisesse

Ja nagu iga investeeringuga, on see tulus vaid siis, kui sellele pidevalt tähelepanu pöörata.
Üks muutus, mida me Elusvälja perekonnas ja oma klientide peal oleme näinud, on see, et kui tarbida kvaliteetseid toidulisandeid, siis väheneb soov oma hinnalisi investeeringuid “lahjendada”, süües samal ajal ebatervislikku toitu. Toidulisandid sõna otses mõttes panevad Sind tervislikumaid valikuid tegema.
Kui oled juba 40€, 80€, 100€ või 200€ toidulisanditele kulutanud, siis Sul on alateadlikult soodumus neid investeeringuid toetada ning hoolitseda nende edu eest.

Loodusliku toidulisandi kohene mõju

Et oma silm on kuningas, toome teieni esimesed klientide kogemuslood, mis meieni juba on jõudnud.

Lugu 1: L-lüsiin leevendas suusisest ohatist

Klient saatis meile kogemusloo sellest, kuidas ta oli kuulnud soovitusi võtta ohatist ja külmaville tekitava herpesviiruse puhul L-Lüsiini kapsleid. Ta oli juba pikka aega hädas valusa kroonilise suusisese ohatisega, mis segas söömist ning tekitas tusase tunde. Kuid äsja oli saabunud Vimergy L-Lüsiini saadetis ning klient otsustas seda proovida. Ta võttis soovituses etteantud koguse L-Lüsiini ning tundis juba 3 minuti pärast, kuidas ohatise intensiivsus ja valu langes tema hinnangul 80 protsendilt 30 protsendile. Sama tulemus kordus järgmisel ja ka ülejärgmisel päeval, kuniks ohatised lõpuks kadusid. Klient oli kogemusest nii vaimustunud, et jagas seda lugu ka meiega.

Lugu 2: Micro-C aitas haigestumist vältida

See, et C-vitamiin toetab meie immunsüsteemi ning aitab võidelda kahjulike sissetungijatega, on teada-tuntud fakt. Kuid tunda oma keha peal, kuidas haigeks jäämine sai ümber pööratud, on juba teine lugu. Meiega võttis ühendust klient, kes stressirohkel perioodil oli ennast üle töötanud ning tundis õhtul kodus olles, et hakkab haigeks jääma. Muidugi ei olnud tal aega ega soovi külmetushaigust põdema jääda. Ta tegi C-vitamiini šokiteraapia ning tundis kohest mõju, kuidas külmetushaiguse varjased sümptomid said tagasi löödud ja tagasi need ei tulnudki.

Lugu 3: Vitamiinilaeng odraorase mahlaekstrakti kapslitest

Kolmanda kliendi kogemuslugu räägib odraorase mahlaekstraktist. Natuke skeptiliselt tellis see klient endale kapslid “rohelise pulbriga”, millest ta varem midagi kuulnudki polnud. Võttes odraorase mahlaekstrakti toidulisandit ettekirjutatud juhiste järgi – 4 kapslit hommikul ja 4 õhtul – hakkas klient tundma kohest mõju oma energiataseme tõusus, keskendumise ja kontsentratsiooni võimekuse suurenemises ja üleüldises positiivses tundes. Ta kirjeldas seda nii: “Tundsin odraorase mahlaekstrakti kapsleid võttes, justkui oleks saanud vitamiinilaengu! Pulbri rikkalikku aroomi oli tunda lausa läbi kapsli. Sain kohe aru, et see on kvaliteetne. Tahaks kõigile soovitada: proovige ja veenduge ise, et see toidulisand on midagi erilist!”


Kohustuslik on ära mainida, et tegemist ei ole meditsiinilise nõuga, vaid isiklikele kogemustele ning rohkele uurimustööle baseerunud järeldustega. Kui Sul on tõsiseid terviseprobleeme, siis pöördu arsti poole. Kui sa soovid kasutada alternatiivseid ravivahendeid oma tervenemisel, siis tutvusta seda infot ka oma perearstile. Vii talle vastavateemaline raamat ning aruta, kas ja kuidas oleks võimalik kasutada terapeutilisi toite ja toidulisandeid oma tervenemises.